Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Strony www

Tworzymy responsywne strony internetowe z panelem CMS do samodzielnego aktualizowania treści.

Profesjonalne witryny stały się wizytówką naszej agencji, a duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia. Wykonujemy wszelkiego rodzaju witryny internetowe – od prostych kilkustronicowych stron po rozbudowane serwisy internetowe. Projektowanie strony WWW odbywa się w sposób kompleksowy – od projektu graficznego po skład stron WWW wraz z optymalizacją SEO. Pomagamy także przy wyborze i rejestracji domeny oraz zapewniamy hosting.

Przykładowe realizacje

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Najważniejsze cechy tworzonych przez nas stron

Layout

Projekty graficzne jakie przygotowujemy dla naszych klientów wpisują się w najnowsze trendy projektowania stron; to połączenie estetyki i funkcjonalności. Strona Twojej firmy ma nie tylko cieszyć oko ale również a może przede wszystkim przyciągać do Ciebie Twoich klientów.

Kolorystyka

Dbamy by projekt serwisu był zgodny z brandingiem firmy lub/i marki oraz korespondował z charakterem branży w jakiej działa klient. Nie zapominamy również o aktualnych trendach, które śledzimy na bieżąco.

Panel CMS

Strony z panelem CMS – każda z tworzonych przez nas stron posiada panel CMS – to znaczy każdy z naszych klientów może samodzielnie, w łatwy sposób aktualizować treść na naszej swojej stronie.

Responsywność

Wszystkie nasze strony to strony responsywne przyjazne wszystkim urządzeniom mobilnym. Czyli takie witryny które z bez względu na to czy będą wyświetlane na desktopie, tablecie czy smartfonie zawsze będą prezentować się świetnie.

Optymalizacja seo

Dbamy o kod źródłowy strony aby był przyjazny dla robotów wyszukiwarek, dostosowujemy treści nagłówków i najważniejszych elementów strony internetowej by w prosty i skuteczny sposób wymuszały indeksowanie naszej strony internetowej po oczekiwanych frazach kluczowych.

Technologia

Projekty stron internetowych wykonujemy w oparciu o makiety UX. Kodujemy z pomocą PHP, MySQL, Java, jQuery oraz z użyciem wielu innych nowoczesnych rozwiązań. Wdrażamy gotowe technologie oparte o własne moduły w WordPress, Magento, WooCommerce, Presta Shop.

Jak pracujemy nad stroną internetową?

01

Wspólnie z klientem ustalamy strukturę strony

02

Przygotujemy projekty graficzny

03

Kodowanie strony

04

Testowanie złożonej strony, uzupełnienie treści.

05

Optymalizacja serwisu pod względem seo. Uruchomienie gotowej strony.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ul. Eisenberga 3/5, 31-523 Kraków