Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe – e-commerce na platformach Magento, WooCommerce, Presta Shop

Specjalnością naszej krakowskiej agencji reklamowej jest projektowanie sklepów internetowych, które są funkcjonalne i wygodne w obsłudze – zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania wykorzystywane w e-handlu, które nie tylko usprawnią sprzedaż produktów przez internet, ale również poprawią renomę firmy i zachęcą do skorzystania z oferty szersze grono klientów.

Nasze sklepy internetowe są tworzone w taki sposób, aby nie tylko sprzedawały, ale także wspomagały całe zarządzanie e-biznesem. Wyposażone są one w moduły: sprzedaż, faktury, dostawa, zarządzenie produktami, zarządzanie klientami oraz raporty. Dzięki temu obsługuje się je bezproblemowo, a ich optymalizacja przebiega sprawnie. Projektowanie sklepów internetowych w naszej krakowskiej agencji odbywa się zawsze indywidualnie dla każdego klienta, a naszym zadaniem jest przygotowanie takiego rozwiązania, które będzie dopasowane do jego potrzeb – pod względem designu i dostępnych narzędzi.

Przykładowe realizacje

Najważniejsze cechy tworzonych przez nas sklepów

Oferujemy
  • pomoc i fachowe doradztwo przy planowaniu swojego e-biznesu,
  • wykonanie projektu szaty graficznej,
  • kodowanie sklepu według ustalonego projektu,
  • pomoc przy wyborze i rejestracji domeny,
  • hosting stron: serwery, poczta, ftp, bazy MySQL,
  • pomoc w obsłudze sklepu
Solidność

Powierzając nam tworzenie sklepów internetowych, nasi klienci mogą mieć pewność, że usługa zostanie kompleksowo zrealizowana. Zespół naszej krakowskiej agencji tworzą specjaliści z różnych branż, którzy wspierają działania na każdym etapie – od przygotowania koncepcji po wdrożenie ostatecznego projektu.

Bezpieczne zakupy

Należy pamiętać, że tworzenie sklepów internetowych to nie tylko opracowanie szaty graficznej i wprowadzenie produktów. Konieczne jest także dopilnowanie wszelkich formalności związanych z ochroną danych osobowych, umowami z dostawcami systemów płatności, itp. Służymy doradztwem także w tym zakresie.

Responsywność

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są responsywne – bez względu na to na jakim urządzeniu się je wyświetli zawsze będą wyglądać świetnie i w pełni zachowywać swoje funkcjonalności.

Współpraca

Nasze działania prowadzone są sprawnie i profesjonalnie. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do dyspozycji klienta i nie zamykamy się na jego sugestie. Dzięki temu efekty naszych prac od lat spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwani.

Optymalizacja SEO

Sklepy e-commerce starannie optymalizujemy pod wyszukiwania użytkowników. Gotowy sklep uzupełniamy o odpowiednie nagłówki Meta Title oraz opisy Meta Description, podłączamy do Google Search Console i reagujemy na wszystkie sugestie z otrzymanych raportów SEO.

5 etapów pracy nad sklepem internetowym

01

Wspólnie z klientem ustalamy strukturę i funkcjonalność sklepu

02

Projekty graficzne strony głównej i podstron

03

Kodowanie strony

04

Testowanie sklepu, uzupełnienie treści.

05

Optymalizacja sklepu pod względem SEO. Uruchomienie gotowego sklepu.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ul. Eisenberga 3/5, 31-523 Kraków