Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Kreacja graficzna

Projekty materiałów drukowanych, grafika do Internetu.

Kolor, obraz, kształt liter… jednym słowem kreacja graficzna. Od layoutu po finalny, dopracowany w każdym detalu projekt. Projektujemy materiały do druku jak i te wykorzystywane tylko na stronach internetowych. Dla naszych klientów przygotowujemy projekty opakowań, materiały POS czy katalogi firmowe.

Przykładowe realizacje

Co możemy dla Ciebie przygotować?

Katalogi

Katalogi produktowe – zarówno te wersji drukowanej jak i dostępne online potrzebują doskonałej szaty graficznej. Przyciągający wzrok, przemyślany układ i sposób prezentacji Twoich produktów to atuty katalogu przygotowanego przez nas. Potrzebujesz katalogu – zleć go nam!

Foldery i ulotki

Foldery i ulotki reklamowe to podstawowy element promocji w wielu branżach. Estetyczne materiały drukowane na dłużej pozostają z klientem, budują pozytywny obraz firmy i przede wszystkim doskonale spełniają swoją podstawową funkcję: sprzedają, informują i zachęcają do korzystania z usług Twojej firmy.

Reklama prasowa, banery reklamowe

Reklama prasowa czy reklama w Internecie przyciąga wzrok odbiorców na ułamki sekund. Od jej wyglądu, od pomysłu na reklamę zależy czy użytkownik zainteresuje się Twoja marką / produktem / firmą. Zdaj się na nas w kreacji Twojej reklamy! Mamy pomysły, mamy doświadczenie!

Bilbordy, tablice, rollupy

Bilbordy, tablice czy kasetony to stały element na naszych ulicach. Informują, zachęcają przyciągają spojrzenia przechodniów. Rollupy do doskonałe źródło informacji na konferencjach, targach czy eventach.

Kalendarze

Dla naszych klientów przygotowujemy zarówno kalendarze ścienne 12 stronicowe jak niewielkie biurkowe czy niezwykle popularne kalendarze trójdzielne.

Plakaty

Ciekawe, przykuwające uwagę – takich plakatów potrzebują nasi klienci. Kolorowe lub minimalistyczne, z ciekawym obrazem i intrygującą typografią.

Projekt i skład wielostronicowych publikacji

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują i chcą wydać wielostronicowe publikacje. Książki, czasopisma, gazetki reklamowe, broszury firmowe, raporty – wszystkie materiały gdzie potrzebne jest szersze spojrzenie na projekt. Książka naukowa czy firmowy kwartalnik dobrze zaprojektowany i złożony może być punktem zwrotnym w Państwa karierze!

Nadanie formy drukowanej czy też coraz popularniejszej wersji elektronicznej Państwa publikacji składa się z kilku etapów. Są to: projekt layoutu, projekt okładki, wykonanie rycin, wykonanie i obróbka fotografii, przygotowanie tabel i wykresów, skład tekstu, przygotowanie do druku lub publikacji w formie elektronicznej. 

Jakie pracujemy nad projektami?

01

Rozmawiamy, pytamy, poznajemy; gromadzimy jak najwięcej informacji

02

Myślimy, szkicujemy, szukamy skojarzeń, tworzymy pierwsze projekty

03

Szkice zamieniamy w konkretne projekty, nadajemy kształt i kolor

04

Przedstawiamy propozycje klientowi, słuchamy, nanosimy poprawki

05

Finalizujemy! Przygotowujemy pliki i wersje logo do przekazania Klientowi

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ul. Eisenberga 3/5, 31-523 Kraków