Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Mr. Green Grass

Mr. Green Grass to innowacyjny pomysł na biznes który poprzez właściwe zbudowaną markę oraz prawidłowe zarządzanie stał się niepodważalnym liderem w swojej branży. Współpraca zaczęła się już w momencie powstania firmy i prowadzona była przez kolejne długie lata. Mr. Green Grass poszerzał swoją działalność, a my pomagaliśmy mu się promować i zdobywać popularność.

Zadanie agencji: Wprowadzenie nowego produktu na rynek jakim była kompleksowa obsługa z zakresu pielęgnacji trawników. Identyfikacja miała być zaprojektowana w taki sposób, aby prezentować jednoznacznie zakres usług firmy i nadawać jej przyjemne skojarzenie.

Zaprojektowanie i wykonanie materiałów wspierających sprzedaż (POS) informujących klienta o oferowanych usługach i pozwalające stworzyć unikalny, profesjonalny charakter firmy. Wykonano ulotki, broszurki, książkę klienta, informatory, wizytówki, oklejenie samochodów.

Efekty działań: Stworzona koncepcja wizualna firmy stała się tak dobrze rozpoznawalna, że firma szybko uzyskała popularność i zaufanie. Na każdym etapie rozwoju firmy przygotowywane były dodatkowe, poszerzające ofertę, materiały promocyjne. W efekcie czego rozszerzona została działalność o takie sfery jak: usługi zimowe, sprzedaż roślin oraz wprowadzono nowe kanały dystrybucji m. ni. sprzedaż internetową. Przy wszystkich tych działaniach byliśmy stałym partnerem wspierając i przygotowując wszelkie materiały i działania promocyjne firmy. W efekcie czego, kiedyś mały pomysł rozwinął się do takiej skali, że firma obecnie jest na jednej z wiodących pozycji na rynku i oferuje swoje usługi w ponad 100 miastach i miejscowościach w Polsce.

Zobacz inne realizacje