Kampania promująca wymianę pieców

Kapania dla firmy ProEnergy miała związek z zakazem opalania paliwami stałymi i uruchomieniem dotacji na wymianę pieców w Krakowie. Przekaz reklamowy kładł nacisk na informację o kompleksowej obsłudze świadczonej przez ProEnergy: od pomocy przy składnaiu wniosku o dotację, poprzez doradztwo techniczne, aż po kompletną modernizację instalacji grzewczej.

Z racji podziału grupy docelowej na ludzi, którzy sami wcześniej złożyli wnioski oraz takich, którzy woleli przygotowanie formalności zlecić specjalistom, promocja oferty ProEnergy przebiegała w części dwutorowo i rózniła się niektórymi materiałami graficznymi.

W ramach kampanii Agencja Anronet zaprojektowała nowoczesną, responsywną stronę internetową oraz folder prezentujący oferowane usługi. Stworzone przez nas reklamy i plany emisji wykorzystaliśmy do promocji oferty w prasie i radiu. Obecność w internecie zapewniliśmy za pomocą reklam Google AdWords, kierujących potencjalnych klientów na nowa stronę www.

Dodatkowym wzmocnieniem kampanii był kolportaż ulotek oraz projekt oklejenia samochodów firmowych.

W ramach długotrwałej współpracy Agencja zaprojektowała kolejny folder oraz ulotki przeznaczone dla tych, którzy sami złożyli wnioski i uzyskali dotację. W związku z tym przekaz dotyczył prezentacji ProEnergy jako solidnego wykonawcy, któremu można bez obaw zlecić wymianę pieca.

1. Strona www


kampania proenergy - stron www

 

2. Folder


 

 

kampania proenergy - folder

 

3. Reklama prasowa


 

kampania proenergy - reklama prasowa

 

4. Insert do gazety


 

kampania proenergy - insert do gazety

 

5. Ulotki


 

kampania proenergy - ulotka

 

6. Bilboard


 

kampania proenergy - bilboard

 

powrót

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku