Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Materiały konferencyjne

Ofertę przygotowujemy uwzględniając specyfikę i budżet konferencji.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem materiałów na konferencje, szkolenia czy eventy. Dostosowujemy naszą ofertę do charakteru konferencji i planowanego budżetu. Projektujemy i drukujemy takie materiały jak: plakaty, zaproszenia, programy konferencji, teczki, notesy, identyfikatory, certyfikaty czy ozdobne dyplomy. Ponadto dobieramy gadżety reklamowe (smyczki, długopisy, torby i inne) odpowiednio do tematyki konferencji.

Przykładowe realizacje

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc

Reklama, plakaty informacyjne

Poinformuj potencjalnych uczestników o planowanej konferencji. Przygotujemy banery reklamowe umieszczane na branżowych portalach, plakaty zachęcające do uczestniczenia w konferencji. Będziemy czuwać nad akcją promocyjną organizowanego przez Ciebie wydarzenia.

Szablony prezentacji, plansze, agenda

Wykłady, dyskusje panelowe czy warsztaty są znacznie ciekawsze z odpowiednio przygotowanymi specjalnie na tą okoliczność szablonami prezentacji, czytelnymi planszami z agendą. Zadbaj o spójny przekaz informacji na Twojej konferencji.

Gadżety z nadrukiem, smycze, teczki, notesy

Nie ma konferencji bez stosownych gadżetów! Przygotujemy na Twoją konferencję smyczki z nadrukowanym logo, teczki, notatniki, długopisy z grawerem, płócienne torby oraz wiele innych pożytecznych umilaczy dla uczestników.

Materiały wystawiennicze – ścianki, rollupy

Duża konferencja czy międzynarodowy kongres to dokonała okazja na prezentację firmy, marki czy produktu.

Identyfikatory imienne, bilety, certyfikaty uczestnictwa

Ważnym elementem konferencji czy kongresu są takie materiały jak bilety, identyfikatory imienne czy wreszcie certyfikaty uczestnictwa i pamiątkowe dyplomy. Zaprojektujemy i zlecimy druk.

Strona www, mailing

Strona internetowa i komunikacja via mail miedzy zainteresowanymi uczestnictwem a organizatorem to ważny element w planowaniu konferencji.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ul. Eisenberga 3/5, 31-523 Kraków