Anronet Agencja Reklamowa Kraków | Kreacje graficzne, Strony internetowe, Kampanie Google Ads

Logo i księga znaku

Tworzymy logo dla nowych marek, odświeżamy już istniejący znak firmowy.

Logo to najważniejszy element identyfikacyjny marki i firmy. Ten specjalny znak graficzny, ma za zadanie zapaść w pamięć oraz jednoznacznie nawiązywać do profilu działalności firmy. Logo daje początek w myśleniu o wszystkich materiałach identyfikacyjnych i reklamowych firmy.

Pomagamy też naszym klientom w odświeżeniu lub zmianie loga. Rebranding to zawsze ciekawe wyzwanie!

Kreacja logo

Praca nad logo to ogromna przyjemność ale i wyzwania, i odpowiedzialność projektanta. Zanim zostanie narysowana pierwsza kreska poświęcamy wiele czasu na poznanie branży, charakteru działalności zleceniodawcy. Przyglądamy się dokładnie konkurencji, wizualizujemy sobie potencjalnego odbiorcę tworzonego logo. Gromadzimy maksimum informacji potrzebnej do dobrego zaprojektowanie znaku graficznego. Szkicujemy, myślimy, poszukujemy ciekawych skojarzeń, tworzymy pierwsze wstępne projekty. Wyselekcjonowane propozycje dopracowujemy. Przygotowujemy wizualizacje jak potencjalne logo będzie prezentować się na przyszłych materiałach reklamowych czy tych związanych z identyfikacją wizualną.

Przykładowe realizacje

Jak pracujemy nad projektem logo? Zobacz poszczególne etapy!

01

Rozmawiamy, pytamy, poznajemy; gromadzimy jak najwięcej informacji

02

Myślimy, szkicujemy, szukamy skojarzeń, tworzymy pierwsze projekty

03

Szkice zamieniamy w konkretne projekty, nadajemy kształt i kolor

04

Przedstawiamy propozycje klientowi, słuchamy, nanosimy poprawki

05

Finalizujemy! Przygotowujemy pliki i wersje logo do przekazania Klientowi

Księga znaku

Księga znaku to dokładna instrukcja jak prawidłowo używać logo. W księdze, w wersji podstawowej zawarte są między innymi: opis znaku, pole ochronne, proporcje, warunki stosowania, zakazane modyfikacje i używania,minimalna wielkość, dokładny opis kolorystyki oraz typografia. W wersji rozbudowanej księgi znaku zawierają dokładny opis tworzenie i wyglądu podstawowych materiałów identyfikacji wizualnej.

Księga znaku jest pomocna przy współpracy z wieloma partnerami, wykonawcami materiałów firmowych czy reklamowych. Bez względu, kto przygotowuje wydruki czy gadżety firmowe będziemy mieć pewność, że nasze logo zawsze będzie eksponowane prawidłowo.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ul. Eisenberga 3/5, 31-523 Kraków