logo_lajkonik

Lajkonik. Piekarnia i Kawiarnia  to nietypowe połączenie stylowej, nieszablonowej kawiarni z tradycyjną piekarnią. Nasza współpraca zaczęła się na samym początku, jeszcze przed otwarciem pierwszego lokalu. Obecnie jest to szybko rozwijająca się sieć z trzema punktami w Krakowie oraz jednym lokalem w Katowicach. Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie wszelakich potrzebnych materiałów promocyjnych oraz organizacja akcji promocyjnych przy lokalach.

Klient: Lajkonik. House of Bakery Sp. z o.o.

Profil klienta: Nietypowa sieć lokali, która łączy ze sobą kawiarnię i piekarnię. Lokale charakteryzują się unikalnym stylem i dbałością o każdy szczegół.

Data: Czerwiec 2012 – obecnie

Wyzwanie: Zaprojektowanie i wykonanie komunikacji marketingowej nowo powstałej sieci lokali.

Zadanie agencji: Zaprojektowanie i wykonanie materiałów wspierających sprzedaż (POSM) informujących klienta o oferowanych produktach i pozwalające stworzyć unikalny, przyjemny nastrój. Zorganizowane zostały akcje promocyjne zachęcające do odwiedzenia lokalu oraz zaprojektowano reklamę zewnętrzną.

Efekty działań: Huczne otwarcie pierwszego lokalu na początku sierpnia 2012 i systematyczne otwieranie kolejnych lokali w przeciągu następnych miesięcy. Lokale zostały wyposażone w systemy do prezentowania aktualnych promocji, elementy wzmacniające identyfikację wizualną firmy, branding witryny, elementy wystroju stwarzające odpowiedni nastrój wewnątrz lokalu. Zaprojektowana została także reklama zewnętrzna na budynkach i tramwajach oraz przygotowano etykiety produktów.

lajkonik6
lajkonik5
lajkonik2
lajkonik4
lajkonik3
lajkonik1

powrót

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku