Jak pracujemy

01

Rozmawiamy, słuchamy

Rozmawiamy, słuchamy, zadajemy pytania i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi – staramy się zdobyć jak najwięcej informacji na temat zlecenia i dokładniej poznać oczekiwania klienta.

02

Planujemy, wyliczamy

W biurowym zaciszu opracowujemy szczegółową ofertę, uwzględniającą wymagania i oczekiwania klienta. Przygotowujemy kosztorys i termi-narz prac.

03

Wymyślamy, poszukujemy

Dyskutujemy, planujemy, rozważa-my za i przeciw, szukamy optymalnych rozwiązań. Pomysłów mamy tysiąc na minutę. Wszystkie dokładnie analizujemy, a najlepsze z najlepszych trafiają do rąk grafików.

 
04

Projektujemy

Koncepcje zamieniamy w projekty. Wewnętrzny konkurs pozwala wybrać najciekawsze propozycje. Wstępne, 2-3 projekty przesyłamy klientowi. Wskazany przez klienta projekt jest dopracowywany.

05

Realizujemy

Najlepszym z najlepszych pomysłów trzeba nadać postać folderu, strony internetowej, czy systemu wysta-wienniczego. Drukujemy, kodujemy, dopracowujemy każdy detal.

06

Finalizujemy projekt

Domykamy, dokańczamy, spraw-dzamy, testujemy – słowem wdrażamy gotowy produkt.

Case Study

Zapraszamy do obejrzenia jak wyglądała współpraca z naszymi klientami! W zestawieniu przykładowych case study można dowiedzieć się jak przebiegała praca nad projektami, z jakimi wyzwaniami się zmagaliśmy oraz jaki był efekt naszej współpracy.
Zobacz więcej