04

Internet – Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Specjalnością naszej firmy jest projektowanie stron internetowych, a usługi w tym zakresie świadczymy od kilkunastu lat. Profesjonalne witryny stały się wizytówką naszej agencji, a duża wiedza zdobywana od początków prowadzenia działalności pozwala nam realizować dzisiaj najbardziej skomplikowane zlecenia. Wykonujemy wszelkiego rodzaju witryny internetowe – od prostych statycznych wizytówek, przez strony zaprojektowane i wykonane w technice mieszanej HTML/PHP/FLASH, po te w pełni animowane. Bogata gama możliwości sprawia, że z naszych usług mogą skorzystać zarówno Klienci potrzebujący estetycznej wizytówki, jak również rozbudowanego serwisu firmowego.

Projektowanie strony WWW odbywa się w sposób kompleksowy – od projektu graficznego po skład stron WWW. Tworzone przez nas witryny mają system do zarządzenia treścią (CMS), który pozwala w łatwy sposób na samodzielną zmianę treści na stronie. W ofercie mamy także tworzenie stron responsywnych, które automatycznie przystosowują się do wszystkich urządzeń mobilnych i rozdzielczości monitorów – to dzisiaj pożądany standard, który znacznie poprawia postrzeganie strony, a tym samym oferty firmy przez odbiorcę. Pomagamy także przy wyborze i rejestracji domeny oraz zapewniamy hosting.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu dla swojej firmy to napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na wyjątkową witrynę. Projektowanie stron internetowych odbywa się u nas od podstaw, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb danego Klienta i funkcji jaką ma ona spełniać dla firmy. Dzięki temu każda koncepcja jest inna, pozwala nam rozwijać kreatywność i wciąż zwiększać możliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, służąc doradztwem technicznym i pomagając w wyborze optymalnych rozwiązań. Wszystko po to, by osiągnąć cel, jakim jest najwyższa możliwa jakość oraz funkcjonalność witryny.

 

 

ETAPY TWORZENIA STRONY WWW

etapy
etapy
etapy
etapy
etapy

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PRACE

 

FORMULARZ WYCENY

Ostateczna cena i czas wykonania projektu zależy od jego złożoności i czasu poświęconego na jego realizację. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Pomoże nam to w przygotowaniu dla Państwa prawidłowej wyceny.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Nazwa firmy

Lokalizacja firmy

Osoba kontaktowa *

E-mail *

Telefon:

INFORMACJE O FIRMIE

Czy posiadają Państwo logo?

Czy Państwa firma posiada wyodrębnioną kolorystykę:

Branża/rynek na którym działa firma:

Przeznaczenie strony (np: informacyjna, nastawiona na sprzedaż, publikacja treści):

Grupa docelowa (np: wiek, płeć, wykształcenie, zainteresowania):

Aktywacja serwisu jest skoordynowana z innymi czynnościami marketingowymi (np: reklama w prasie, telewizji, kolportaż ulotek, wprowadzenie nowego produktu, itp.):

INFORMACJE O PLANOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Są Państwo zainteresowani:

stworzeniem nowej strony od podstawzmianą pojedyńczych elemntów graficznych stronyzmianą całej szaty graficznej stronystworzeniem dodatkowych funkcjonwalności do obecnej strony

Czy są Państwo także zainteresowani:

serweremdomeną

Jakie wersje językowych miałaby mieć strona

Tłumaczenia tekstów:

zlecą Państwo naszej firmiedostarczą przetłumaczone teksty

Proszę podać kilka przykładów firm, których serwisy internetowe podobają się Państwu i z jakiego powodu

OPCJE DODATKOWE

Proszę zaznaczyć, które z dodatkowych opcji chcieliby Państwo abyśmy wykonali:

System zrządzania treścią strony internetowej (panel administracyjny, tzw. CMS)Responsywność strony (strona automatycznie dostosowuje się do ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana)System umożliwiający zakładanie kont i uwierzytelnianie użytkownika (dostęp za pomocą loginu i hasła do określonych obszarów strony)Formularz zapytania umożliwiający zadanie pytania bezpośrednio ze strony internetowejKatalog produktów do przeglądania onlineSklep internetowy podłączony do serwisuRSS - automatyczne powiadamianie użytkowników serwisu o nowej treści, która się na nim pojawiła (na kształt newsletter, jednak nie wymaga rejestracji)Ankiety on-lineStrony w wersji do drukuIntro do strony

Dodatkowe informacje

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem jak tylko przesłane dane zostaną przeanalizowane przez naszych specjalistów.

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku