04

Internet – Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony WWW to działania prowadzące do umieszczenia serwisu internetowego na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania w krajowych i zagranicznych wyszukiwarkach internetowych na wybrane wyrażenia kluczowe.

Obecnie samo znalezienie się w sieci nie gwarantuje firmie tego że ich strona będzie odwiedzana. Klienci poszukując firmy do współpracy przeszukują zasoby internetu poprzez wyszukiwarki internetowe. Jednak bardzo często rynki są już tak nasycone że wyników wyszukiwania jest najczęściej od kilkuset do kilku tysięcy. W znaczącej większości klienci szukając firmy wybierają przedstawiane im linki z pierwszej strony wyników wyszukiwania. 

Od wielu lat na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w algorytmach wyszukiwarek. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy jesteśmy w stanie wypozycjonować Państwa stronę na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

Jeśli są Państwo zainteresowani promocją swojej strony internetowej poprzez pozycjonowanie w najpopularniejszych wyszukiwarkach, za pomocą poniższego formularza mogą Państwo skontaktować się z naszą firmą. Przygotujemy bezpłatną analizę Państwa strony internetowej, która pomoże ustalić indywidualną strategię promocyjną dla Państwa serwisu.

Nazwa firmy:

Strona www:*

Osoba kontaktowa:*

E-mail:*

Telefon:

Proponowane słowa/frazy kluczowe:

Dodatkowe informacje:

* pola wymagane

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem jak tylko przesłane dane zostaną przeanalizowane przez naszych specjalistów.

 

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku