logo-apartbookers

Apartbookers.com to jedyny w swoim rodzaju portal pośredniczący w wynajmie  apartamentów na terenie całej Polski. Rozbudowany portal oferujący swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie i wiele dodatkowych informacji pomagających zaplanować pobyt. Współpraca rozpoczęła się już na etapie samej idei i z sukcesem jest prowadzona nieprzerwanie do dziś.

Klient: Apartbookers.com

Profil klienta: Portal internetowy pośredniczący w wynajęciu apartamentów na terenie całej Polski.

Data: Kwiecień 2010 – obecnie

Wyzwanie: Stworzenie portalu i pełnej identyfikacji wizualnej firmy.

Zadanie agencji: Pomoc w przygotowaniu koncepcji portalu, która by w pełni wykorzystała potencjał takiej formy usług. Zaprojektowanie pełnej identyfikacji wizualnej firmy oraz prowadzenie działań promocyjnych.

Efekty działań: Na początku zaprojektowane zostało logo i wszystkie inne materiały identyfikacji wizualnej. Następnie został stworzony portal Apartbookers.com. Wypracowana przez nas koncepcja sprawdziła się tak dobrze że od początku uzyskał dużą popularność i silną pozycję na rynku. Wraz ze wzrostem popularności firmy przygotowywane były odpowiednie materiały poligraficzne oraz prowadzona była szeroko zakrojona kampania promocyjna w Internecie. Po kilku latach działalności portal stał się jednym z czołowych graczy na rynku wynajmu apartamentów w Polsce.

apart2
apart4
apart1

powrót

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku