OFERTA – Czym się zajmujemy

Marketing to dziedzina, w której czujemy się najlepiej, dlatego wychodzimy naprzeciw Klientom poszukującym rozgłosu, nowych nabywców produktów lub usług oraz sukcesu. Zapewniamy kompleksowe działania o różnorodnym charakterze, które zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Nasza Agencja Reklamowa działa w Krakowie, obsługując również Klientów z innych miast w Polsce i realizuje zlecenia bardzo sprawnie.

Oferujemy tworzenie doskonałej jakości stron i sklepów internetowych w tym responsywnych i mobilnych, które łączą w sobie wysokie walory wizualne i funkcjonalność, dzięki czemu Klienci pozostają na nich dłużej. Posiadamy również ogromne możliwości w zakresie projektowania graficznego, w związku z czym tworzymy materiały promocyjne, w tym produkty identyfikacyjne (logo firmy) i nośniki reklamowe, takie jak ulotki, foldery, katalogi i nie tylko. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami drukującymi, co w połączeniu z profesjonalnymi programami graficznymi pozwala nam realizować rozmaite pomysły – własne i naszych Klientów.

Krakowska Agencja Reklamowa Anronet to również opracowywanie strategii marketingowych i obsługa w mediach oraz wykonywanie reklamy zewnętrznej, gadżetów promocyjnych czy prowadzenie kampanii Google AdWords. Jako wykwalifikowani specjaliści, obserwujący na bieżąco rynek marketingu i promocji, potrafimy stworzyć taki projekt, który podniesie sprzedaż, zapewni firmie rozpoznawalność oraz pozwoli wypłynąć na szersze wody w swojej branży. Cel naszej Agencji Reklamowej to pomoc Klientom w zdystansowaniu konkurencji.

01

PROJEKTOWANIE

Identyfikacja wizualna
logo, wizytówki, papier firmowy, oklejanie, teczki ofertowe
Projekty graficzne
foldery, katalogi, broszury, plakaty, ulotki, opakowania, etykiety, notesy

03

INTERNET

strony www
sklepy internetowe
mailing
banery internetowe
prezentacje multimedialne
kampanie Google AdWords

04

DRUK

druk offsetowy
wizytówki, ulotki, katalogi, teczki, koperty, notesy zaproszenia, metki naklejki

05

GADŻETY REKLAMOWE

kubki
pendrive’y z nadrukiem
upominki firmowe
kalendarze
smycze

06

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

druk wielkoformatowy
billboardy, banery oklejanie samochodów branding witryny roll-up’y

Anronet Agencja reklamowa - Nasz profil na Facebooku